lazy
Hakkımızda

Bizi Tanıyın

FurniFed, minimalist ahşap, MDF-lam ve yonga levha modüler mobilyalar üreten ve satışını yapmakta olan bir markadır.
Amacımız, masif ahşap ve A- A Sınıfı MDF-lam ve yonga levhadan,
kaliteli, minimalist, modüler mobilyalar üretmektir. Sadece kaliteli ürünler üreterek değil aynı zamanda elinden gelen en iyi müşteri deneyimini sunarak online mobilya sektöründe farklı bir hizmet anlayışı oluşturmak istiyoruz. Bu hizmet anlayışını sadece müşterilerimize karşı değil, ekip arkadaşlarımıza sunarak sadece sizin değil ekip arkadaşlarımızın da seveceği bir marka olmaya çalışıyoruz.

Doğaya karşı olan sorumluluğumuzu bilerek, severek ürettiğimiz bu ürünleri bütün dünya ile paylaşırken çevreye karşı olan etkimizi azaltarak çevre dostu bir marka olmaya özen gösteriyoruz.

Bizden almış olduğunuz ürünler; kurulumu piyasadaki ürünlere göre çok daha kolay olan ürünlerdir.

A-A kalite ahşap ürünlerimiz defalarca sökülüp birleştirilmeye uygundur. Her birleştirmede ilk günkü sağlamlığını koruyabildiğinden uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.
MDF-lam ve Yonga levha ürünlerimiz doğru koşullarda kullanılırsa uzun süreli bir kullanım imkanı sunar.

Ufak metrekare ev ve ofisleriniz için uygun olan ürünlerimiz boş alana ihtiyaç duyulduğunda veya bir yerden başka bir yere taşınmak istendiğinde parçalara ayrılabilir, işiniz bittiğinde tekrar birleştirip kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ürünlerimiz tamamen yerli malzemeden, Türk usta ve esnaflarımızın becerileri ile üretilmiş ve paketlenmiştir.

Umuyoruz ki, hayatlarınızı kolaylaştırmak için ürettiğimiz bu ürünleri sizlerde bizim kadar severek kullanır ve mutluluğunuza bizleri ortak edersiniz.

Hayal gücümüzü ve limitlerimizi zorlayarak, önümüzdeki günlerde sizlere daha farklı ürünler sunabilmek adına elimizden gelenin en iyisi yapmaya çalışmaktayız.

Başladığımız günden bu yana bize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

FurniFed

Furnifed. Tüm hakları saklıdır.